KARTON MİNYATÜR DEĞİRMEN YAPMAK

Karton minyatür değirmen yapmak isteyenler için paylaşacağım güzel maket çalışmasını sizde çocuklarınızla yapabilirsiniz. Bu güzel eğlenceli kendin yap çalışmasını koli karton kullanarak yapabilirsiniz. Karton malzemesi ile kolayca yapıp süs niyetine evinizin bir köşesine koyabilirsiniz.

Bu tür el becerisi isteyen çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Hemen bu yazımın altında da karşılaşacağınız çok güzel minyatür maket çalışmalarını da incelemenizi istiyorum. Sitemizde benzer kartondan maket yapma çalışmalarını bolca bulabilir ve keyifli çalışmaların nasıl yapıldığını öğrenerek sizde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

 
 

Kartondan değirmen maketi yapıp TV ünitesi önünde sergileyebilirsiniz. Evinize gelenleri de bu güzel minyatür çalışması ile şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri kartondan kolay değirmen maketi yapma çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

karton-minyatur-degirmen-yapmak

 

AHŞAP MANDALLA MİNYATÜR SANDALYE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap mandalla minyatür yapmak, anlatımlı minyatür sandalye ve kolay minyatür sandalye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir