KARTON MİNYATÜR PANAYIR ÇADIRI YAPMAK

Karton minyatür panayır çadırı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde seveceksiniz. Bu tür karton minyatür kendin yap çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilir ve harika minyatür çadır süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımda kartondan minyatür balon yapmayı gösteren güzel bir resimli anlatım paylaşmıştım. O da çok güzeldi. Bu çalışma da çok güzel. Minyatür maket işleriyle uğraşıyorsanız sitemizde bu tür paylaşımları fazlaca bulabilirsiniz.

Araştırarak bulduğum ve edindiğim bilgileri sitemizde bol bol bulabilir ve keyifle ücretsiz yararlanabilirsiniz. Kartondan minyatür panayır çadırı yapıp sarkaç süs şeklinde çocuk odasında da kullanabilirsiniz. Yada oyuncak olarak çocuk odasında kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

karton-minyatur-panayir-cadiri-yapmak

 

KARTONDAN MİNYATÜR SICAK HAVA BALONU YAP başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıt minyatür sıcak hava balonu, kağıt sarkaç balon süs ve kağıttan balon yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir