Karton Otobüs Maket Şablonu 2016

Karton Otobüs Maket Şablonu 2016

Yine bir maket şablonu… evet bu yazımda sizlere çocuklarınız için yapacağınız otobüs maketinin şablonunu paylaşacağım. Önceki yazımda sizlere araba maket şablonlarını paylaşmıştım. Bu yazımda ise farklı şekilde ve farklı renkte otobüs maketi şablonları paylaşacağım. Bazı çocuklar araba sever. Bazıları otobüs, bazıları da kepçe maketleri sevebilir. Bu yazımda paylaşacağım otobüs maket şablonlarını kullanarak çocuklarınızla çok eğlenebilirsiniz.

 
 

Karton otobüs maket şablonu olarak birkaç farklı örnek paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Yapmanız gereken bilgisayarınızın yazıcısından istediğiniz modelin şablonunu çıktı alabilir ve mukavvadan otobüs maketi çalışmasını severek yapabilirsiniz. Otobüs maketlerini yapmak çok eğlenceli ve keyifli olacak… yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı beğenirseniz, yorum yapmayı unutmayın.

source : http://forum.esmasoft.com/viewtopic.php?p=43546&sid=8a4806563b33ac382855922c8a69e953

cardboard template bus – bus de gabarit en carton – Kartonschablone Bus

 

2016 Kartondan Maket Araba Şablonları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Auto Kartonschablone, car cardboard template ve karton araba şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. omer tugra yalcin diyor ki:

    çok beğendim hemen çıktı alıp yapmaya başlayacağım. paylaşımlarınızı takip ediyoruz. herkesin işine yarayan çalışmalar bunlar. çok sağolun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir