KARTON OYUNCAK ÇOCUK ELBİSE GİYDİRME

Karton oyuncak çocuk elbise giydirme örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde beğeneceksiniz. Anlatımlı karton çocuk kıyafet giydirme örneklerinden yararlanarak sizde kısa sürede harika çalışmalar yapabilirsiniz. Çocuklarınızı sevindireceğiniz bu güzel çalışmayı sizde kartondan yapabilirsiniz.

Çıktısını aldıktan sonra çocuklarınıza kartondan çocuk oyuncak giydirme takımı yapabilirsiniz. Bu tür benzer çalışmaları kukla şeklinde de daha önce paylaşmıştık. Onlar da işinize yarayacak. Kısa sürede yapıp kullanabileceğiniz karton kukla veya maket çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı karton oyuncak çalışmaları sayesinde elbise giydirme veya çocuk kıyafet giydirme oyunları hazırlayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Çıktı alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

karton-oyuncak-cocuk-elbise-giydirme

 

KUMAŞTAN KELEBEK KANATLI ELBİSE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kelebek çocuk elbisesi yap, kelebek desenli elbise yap ve kelebek elbisesi nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir