KARTON OYUNCAK KAPLUMBAĞA MAKETİ

Karton oyuncak kaplumbağa maketi ile çocuklarınızı sevindirecek ve onları mutlu edeceksiniz. Bu güzel örnekte kaplumbağa maketinin şablonu yer alıyor. Çıktı aldıktan sonra makas ile kesip sizde kaplumbağa maketine sahip olabilirsiniz. Oyuncak kaplumbağa maketini sarkaç süs olarak çocukların odasında kullanabilirsiniz.

Yada bu tür maket çalışmalarına merakınız varsa TV ünitesi önüne de süs olarak koyabilir koleksiyon yapabilirsiniz. Bu tür maket oyuncak ve hayvan figürlerinin şablonlarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz.

Onları da sevecek ve hemen çıktı alıp yapmak isteyeceksiniz. Birbirinden güzel hayvan maket şablonları ve oyuncak amaçlı minyatür maket şablonlarını sitemizde hatta bu yazımızın altında da bulabilirsiniz. Onları da inceleyin ve yapmaya çalışın. Kolay gelsin.

 
 

karton-oyuncak-kaplumbaga-maketi

 

YENİ BEBEK YELEK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 bebek yelek modelleri, bebek hırka modelleri ve bebek süveter modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir