KARTON PAPAĞAN MAKET ŞABLONU

Karton papağan maket şablonu arayan ebeveynler olabilir diye paylaştığım bu güzel şablon işinize yarayacaktır. Çocuklara oyuncak veya odaya sarkaç maket papağan süs olarak da kullanabilirsiniz. Yapımı gayet kolay olan çalışmayı kağıttan kısımları oluşturarak kendiniz de yapabilirsiniz.

Yada çıktı alıp, tek tek keserek çalışmayı yapabilirsiniz. Bu tür karton hayvan sarkaç süs çalışmalarının şablonlarını da sitemizde bulabilirsiniz. Hatta bu yazımızın altından karşınıza benzer yazılar şeklinde birçok karton hayvan maket şablonları çıkacak.

 
 

Onları da sevebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde çocuklarınıza bu tür oyuncak maket veya sarkaç hayvan süs maketler yapabilirsiniz. Öğretici çalışmalar sayesinde daha değişik maketler veya oyuncak çalışmaları da yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

karton-papagan-maket-sablonu

 

KARTON OYUNCAK KAPLUMBAĞA MAKETİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kaplumbağa maket şablonu, kaplumbağa oyuncak maket ve karton kaplumbağa şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir