KARTON RULODAN HASIR İPLE BİLEKLİK

Karton rulodan hasır iple bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde çok seveceksiniz. Yapımı gayet basit olan değerlendirme çalışmasında karton rulo kullanıyorsunuz. Tuvalet kağıdı rulosu da olur. Hiç bulamazsanız kartondan rulo yapabilirsiniz.

Hasır ip malzemesini de temin ettikten sonra karton ruloyu sarmalamanız yeterli olacaktır. Ortaya harika görünüme sahip güzel bir hasır bileklik çıkacak. Bu güzel çalışmayı keyifle kullanabilir veya fazlaca yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Hatta yaparak satabilir ve muazzam paralar da kazanabileceğinizi belirtmeliyim. Bu tür işleri boş zamanlarınızda yaptığınızda kendinize bir uğraşta bulmuş olursunuz. Yapımı son derece kolay olan bu güzel çalışmayı mutlaka yapmanızı da öneriyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

karton-rulodan-hasir-iple-bileklik

 

KARTONDAN HASIR İPLE SEPET ÖRME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı hasır ip karton sepet, hasır iple karton sepet yapımı ve hasır ipten karton sepet yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir