KARTON SARKAÇ NOEL BABA ŞABLONU

Karton sarkaç noel baba şablonu arayanlar olabilir. Özellikle de yılbaşı gecesine uygun düşen bu güzel kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Şablondan yararlanarak sizde aynısını çocuklarınız için yapabilirsiniz. Yılbaşı ağacını süslemede veya sarkaç süs yapımında işinize yarayacak bir şablon olduğunu düşünüyorum.

Çocuk odasına da kartondan noel baba sarkacı yapıp, onları yılbaşı gecesi huzurla uyumalarını sağlayabilirsiniz. Çocukların hayal dünyasına noel baba maketini de dahil edebilirsiniz. Yılbaşı gecesi rahat uyumaları ve sevinmeleri için onlara bu güzel maket oyuncak çalışmasını yapıp, yataklarının baş ucuna sarkaç süs şeklinde asabilirsiniz.

 
 

Maket sarkaç süs yapımı gibi birçok güzel çalışmayı sitemizde bolca bulabilirsiniz. Kartondan noel baba sarkacı yapmak için paylaştığım şablondan A3 kağıdına çıktı alarak yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

karton-sarkac-noel-baba-sablonu

 

KARTON KOLİDEN EV ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton koliden ev yapmak, karton koliden maket ev ve karton koliden oyuncak ev hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir