KARTONDAN ÇOCUKLAR İÇİN OYUNCAK TAÇ YAPMAK

Kartondan çocuklar için oyuncak taç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çok seveceksiniz. Kartondan yapılan kral tacı veya oyuncak taç yapmak için daha önce de resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Onlar hemen bu yazımın altında yer alıyor. Onları inceleyebilirsiniz. Kartondan kral tacı yapmak veya keçeden prenses tacı yapmak için paylaştığım resimli anlatımlar sayesinde sizde kolay adımları takip ederek aynısını çocuklarınıza yapabilirsiniz.

Kartondan kral tacı yapmak veya kızınız için kartondan prenses tacı yapmak için alttaki örnekleri sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Aynısını yapabileceğinizi düşünüyorum.

Adımları takip ederek kolay bir şekilde çocuklara kral tacı veya kraliçe tacı yapabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek çalışmalarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kartondan-cocuklar-icin-oyuncak-tac-yapmak

source

 

AHŞAP PALETTEN BAHÇEYE TAKIM ASKILIĞI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap paleti duvara askı yapmak, ahşap paletle bahçeye duvar askısı yapmak ve ahşap paletle takım alet dolabı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir