KARTONDAN DAİRE KEDİ YUVASI YAPMAK

Kartondan daire kedi yuvası yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde evde hayvan besliyorsanız yapabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışmayı karton koli kullanarak maket bıçağı ile dairesel kesim sonrası oluşturabilirsiniz. Yaparken biraz zorlanabilir ve takıldığınız noktalar olabilir.

Karton kedi evi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı severek yapacaksınız. Anlatımlı karton daire kedi yuvası yapıp sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Anlatımlı kedi evi yapmak için paylaştığım çalışmanın benzerleri de hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı karton maket ev yapımı gibi olan çalışmaları keyifle yapacak ve eğlenerek tamamlayacaksınız. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kartondan-daire-kedi-yuvasi-yapmak

 

ESKİ DANTELLE SÜTYENDEN ELBİSE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantelle sütyen elbise yapımı, dantelli sütyen dekolte elbise ve eski dantelle dekolte elbise hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir