KARTONDAN DEMLİK ÇAY PAKETİ YAPMAK

Kartondan demlik çay paketi yapmak için paylaştığım bu güzel maket çalışmasını sizde seveceksiniz. Kendin yap çalışmaları arasında en çok tercih edilen minyatür maket işlerini sitemizde fazla fazla bulacaksınız. Hatta bu içeriğin altından da diğer maket çalışmalarına ulaşacaksınız.

Bu güzel örnekte kartonla demlik şeklinde çay paket lazımlığı yapmayı öğreneceksiniz. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği detaylıca verilmiş. Kısa sürede aynısını yapabilir ve yaptığınız çalışmayı keyifle kullanabilirsiniz.

Hatta bu güzel çalışmadan farklı şekillerde ve renklerde yapıp sevdiğiniz komşularınıza da hediye edebilirsiniz. Fazlaca yapıp satabilir ve güzel paraların da sahibi olabilirsiniz. Karton demlik şeklinde çay paketi yapmak için anlatım ise şöyle ;

 
 

source : pinterest

kartondan-demlik-cay-paketi-yapmak

 

KARTONDAN DESENLİ LAZIMLIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay lazımlık yapmak, karton lazımlık yapmak ve kartondan lazımlık nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir