KARTONDAN DESENLİ LAZIMLIK YAPMAK

Kartondan desenli lazımlık yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasına benzer daha önce de güzel paylaşımlar yapmıştık. Bu güzel kolay yap çalışmasında kartondan hızlıca ve basit bir şekilde lazımlık yapabilmenize ön ayak olan anlatım yer alıyor.

Kısa sürede kartondan harika lazımlık modeli yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Adım adım karton lazımlık modeli çalışması ile evinizde ekmeklik yada fazlalık malzemelerinizi içine koyabilirsiniz. Evde kartondan ekmeklik yapmak için de bu güzel DIY fikrini yapmayı düşünebilirsiniz.

Sitemizde daha önce de paylaştığımız anlatımlı karton lazımlık çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulacaksınız. Onları da inceleyerek nasıl kolay lazımlık yapılacağını fazla örnekle öğrenebilirsiniz. Evde kolay lazımlık yapmak için çalışma ise şöyle ;

 
 

source : pinterest

kartondan-desenli-lazimlik-yapmak

 

KARTON KUTUDAN MAKET EV İÇİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton koliden maket ev, kartondan ev maketi ve kartondan maket ev nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir