KARTONDAN GERGEDAN MAKET YAPMAK

Kartondan gergedan maket yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde çocuklarınıza yapabilirsiniz. Bu güzel çalışma aslında okul öncesi karton çalışması olarak da nitelendirilebilir. Okula gidecek çocuklarınıza el becerileri gelişsin diye bu güzel çalışmayı öğretebilirsiniz.

Hatta birlikte yaparak çocuklarınızla eğlenceli çalışmalar yapıp keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Sitemizde okul öncesi maket çalışmaları ve daha birçok eğitici çalışmayı daha önce paylaştığımızı belirtmeliyim. Hepsinin örnekleri hemen bu içeriğin altından karşınıza da çıkacak. Onları da çocuklarınıza öğretebilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulacak ve hepsinden keyifle yararlanacaksınız. Kartondan yapılan oyuncak maket çalışmalarının şablonlarını da sitemizde bulabilir ve faydalanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve basit çalışmanın tek resimlik anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-gergedan-maket-yapmak

 

40 TANE ÖRGÜ KUMAŞ BEBEK ELBİSE MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kumaş örgü bebek elbiseleri, örgü bebek elbise modelleri ve örgü bebek kumaş kıyafetleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir