KARTONDAN HASIR İPLE SEPET ÖRME

Kartondan hasır iple sepet örme çalışması arıyorsanız, bu güzel çalışma belki işinize yarayabilir. Uzun süredir bu tür kendin yap çalışmaları arıyordum. Bu güzel ve eğlenceli hasır ip karton sepet örme çalışması çok hoşuma gitti.

Sizde boş zamanınız varsa ve bu tür örgü sepet çalışmaları hoşunuza gidiyorsa bu muazzam çalışmanın anlatımından yararlanabilirsiniz. Yapımı gayet kolay olan çalışma da karton kutu kullanarak hasır iple örgü çalışması sonrası hasır sepet çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Bu tür çalışmalarla lazımlık yapabilir kullanabilirsiniz. Hatta boyut olarak küçük yapabilir çocuklara kalemlik olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Adım adım hasır ipten karton sepet yapıp satabilir ve güzel paralara satabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kartondan-hasir-iple-sepet-orme

 

RAKAMLA SÜLÜK TAMAMLAMA RESMİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay sülük resmi tamamlama, rakam tamamlama hayvan resimleri ve rakam tamamlama resimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir