KARTONDAN KALP ŞEKLİNDE ZARF YAPMAK

Kartondan kalp şeklinde zarf yapmak isteyenler olabilir diye paylaştığım bu güzel çalışmayı çok seveceksiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye veya sürpriz yapacağınız zaman bu güzel kalp çalışmasını kullanabilirsiniz. Kağıttan da yapabileceğiniz çalışmayı mukavvadan kalp yapıp zarf haline getirebilirsiniz.

Gönderdiğiniz kişi zarfı açtıktan sonra kalbe dönüştüğünü gördüğünde hem sevinecek hem de şaşıracak. Bu tür küçük sürprizlerle sevdiklerinizi mutlu edebilir ve onları sevindirebilirsiniz. Kartondan yapılan zarf şeklinde kalp veya kalp süs çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabileceksiniz.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrenerek aynısını kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımda gözüktüğü gibi çalışma birazda origami sanatını andırıyor. Herhangi bir kesme veya yapıştırma olmaksızın kağıt katlama ile yapılıyor. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kartondan-kalp-seklinde-zarf-yapmak

 

KEÇEDEN SÜSLÜ BARDAK ALTLIĞI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe bardak altlığı nasıl yapılır, keçe nihale yapımı ve keçeden bardak altlığı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir