KARTONDAN KELEBEKLİ HEDİYE PAKETİ YAPMAK

Kartondan kelebekli hediye paketi yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel hediye paketleri yapabilirsiniz.

Hediye vereceğiniz kişiye daha değişik bir görünüme sahip sürpriz kutular hazırlamak için ideal bir çalışma paylaştığımı söyleyebilirim. Benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştım.

Evde kartondan sürpriz paketi yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara sitemizdeki karton kategorisinden ulaşabilirsiniz. Kartondan hediye paketi yapmak için kelebek figürü hem değişik bir görüntü sergileyecek.

Hem de gönderdiğiniz hediye herkesin hediye paketinden daha önce ve önde açılacak. Bu da hem size prestij katacak. Hem de hediye verdiğiniz kişiye verdiğiniz değeri gösterecek.

Hediye paketi deyip geçmeyin. Gerçekten artık bir hediyeyi açık bir şekilde vermek var. Birde hediye paketine sarıp, ambalajlı sarıp vermek var.

Bu da kişiye verilen değeri gösteriyor. Bu yüzden bence bu tür çalışmaları yapmalısınız. Kolay gelsin.

 
 

kartondan-kelebekli-hediye-paketi-yapmak

source

 

ESKİ AHŞAP SANDIKTAN YENİ KOMİDİN YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap sandıktan neler yapılır, ahşaptan neler yapılır ve eski ahşap sandıktan komidin yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir