KARTONDAN KOLAY CÜZDAN YAPMAK

Kartondan kolay cüzdan yapmak isteyenler olabilir. Hatta bu tür çalışmaları çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Kartondan yapılan çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaşmıştık.

Süt kutusundan cüzdan yapmak veya benzeri kutulardan cüzdan veya değişik çalışmalar yapmayı gösteren anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine anlatımlı olarak karşımıza çıkıyor. Karton cüzdan yapmak için yapılmış bir çalışma olsa da, farklı malzemelerden bu güzel çalışmayı yapmayı veya tasarlamayı düşünebilirsiniz.

Bazen bir çalışmanın maketi veya şablonu başka şeyler yapabilmemize ilham olabiliyor. Bu gibi çalışmaları da bu yüzden seviyorum.

Kartondan kolay cüzdan yapmak veya deri kumaştan para cüzdanı yapmak için kullanacağınız bu şablonlar sayesinde çok güzel şık cüzdanlar yapabilmeyi öğrenebileceksiniz.

 
 

Evde kolay para cüzdanı yapmak için sitemizde paylaştığımız diğer çalışmalar hemen bu sayfanın altında karşınıza çıkacaktır.

Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri kartondan kolay cüzdan nasıl yapılır diyenler için çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-kolay-cuzdan-yapmak

source

 

DUVARA DEKORATİF GEOMETRİK NAKIŞ TABLO YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı nakış tablo yapımı, dekoratif nakış tablo yapımı ve geometrik nakışlı tablo yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir