KARTONDAN KOLAY GÜL NASIL YAPILIR

Evde kartondan kolay gül nasıl yapılır? diyenler için bu yazımda çok eğlenceli ve güzel bir çalışma paylaştım. Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde sizde kartondan gül yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde yapay çiçek yapmak isteyenler için daha önce birçok çalışmanın detaylı anlatımını paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kartondan gül nasıl yapılır diyenler için harika bir paylaşımda bulundum.

Kartonu önce resimli anlatımdaki gibi yapraklı bir şekilde kesmeniz gerekiyor. Daha sonra kıvırma yöntemi ile iç içe büzerek gülün şeklini yavaş yavaş ortaya çıkarabilirsiniz.

Evde kağıttan gül yapmak veya eva kağıdından gül yapmak içinde bu şablonu kullanabilirsiniz. Hatta fimo hamurundan gül yapmak içinde bu güzel örneği değerlendirmenizi öneririm. Şimdi sizleri anlatımlı resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kartondan-kolay-gul-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-1437.html

 

YENİ ÇİN MODEL SAÇ ÖRGÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 örgü saç modelleri, çin düğümü saç modeli yapmak ve çin modeli saç örgüsü yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir