Kartondan Kolay Hediye Paketi Yapmak

Kolay hediye paketi oluşturmak için daha önce de birçok çalışmanın resimli anlatımını paylaşmıştım. Bu yazımda da sizlere çok güzel ve eğlenceli bir kartondan sürpriz paketi hazırlama çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Resimli anlatımda yer alan aşamaları sizde karton mukavvadan yaparak sürpriz paketi hazırlamayı öğrenebilirsiniz. Sitemizde yer alan kağıt karton bölümünde daha değişik hediye paketi hazırlama veya hediye kutusu yapma anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Bu yazımın da altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Kartondan hediye paketi yapmak için sitemizde origami sanatıyla yapılan çalışmaları da paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz.

Yapımı gerçekten kolay ve sadece katlama tekniği ile yapacağınız bu çalışmada yapıştırıcı ile de sürpriz paketi çalışmasını sağlamlaştırabilirsiniz. Evde kolay hediye paketi yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

kartondan-kolay-hediye-paketi-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/wp-content/uploads/2013/08/DIY-Simple-Nice-Gift-Box.jpg

 

Evde Örgü Terlik Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü ayakkabı nasıl yapılır, örgü ayakkabı şablonu ve örgü ayakkabı yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir