KARTONDAN KOLAY KUTU YAPMAK

Kartondan kolay kutu yapmak isteyenler olur diye paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde kolayca yapmasını öğreneceksiniz. Anlatımda yer alan kendin yap çalışmasında adımlar bir bir gösterilmiş. Kısa sürede aynısını yapabilir ve çok güzel kutular hazırlayıp, her türlü amaç için kullanabilirsiniz.

Kutu yapmak aslında çok kolay. Şablonu A3 kağıda veya kalın bir mukavva üzerinde taslağını çıkarttıktan sonra makasla kesmeniz yeterli oluyor. Kısa sürede yapıp lazımlık olarak kullanabilir veya sevdiğiniz kişilere vereceğiniz hediyeleri içine koyabilirsiniz.

Kolay hediye kutusu yapmak için sitemizde onlarca şablona ulaşacaksınız. Onları da inceleyip, nasıl yapıldıklarını öğrenebilir ve kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı kolay kutu yapımının şablonu ise şöyle ;

 
 

source : pinterest

kartondan-kolay-kutu-yapmak

 

KAĞIT HAVLU RULOSUYLA KEÇEDEN KALEMLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. havlu peçete rulosundan kalemlik, kağıt havlu rulosuyla kalemlik yapımı ve karton ruloyla keçeden kalemlik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir