KARTONDAN KOLAY ORGANİZATÖR YAPMAK

Kartondan kolay organizatör yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında çokça paylaştığımız organizatör yapımı çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrendikten sonra yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Anlatımlı karton organizatör yapımı çalışmaları sayesinde boş zamanlarınızı da keyifle geçirmiş olursunuz. Bu tür çalışmaları süsleyebilir ve iş yerinizde dosya koyma veya değişik fikirlerde de kullanabilirsiniz.

 
 

Dilerseniz lazımlık olarak kullanabilir ve sevdiğiniz iş arkadaşlarınıza da yapıp hediye edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay anlatımı olan ve aynı zamanda şablonu olan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kartondan-kolay-organizator-yapmak

 

SAMAN İPLE BALONDAN KASE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hasır iple kolay kase yap, hasır ipten kase yapımı ve hasır ipten sepet yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir