KARTONDAN KUMAŞLA AY ŞEKLİNDE SARKAÇ SÜS YAPMAK

Kartondan kumaşla ay şeklinde sarkaç süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı karton ay sarkaç süs çalışmasını evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmayı sizde eviniz için yapıp süs amaçlı sarkaç şeklinde kullanabilirsiniz.

Kolay yapılan sarkaç süs çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Onları da sitemizde anlatımlı olarak bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Altta adım adım artık kumaştan kartonla sarkaç ay süs yapımı belirtilmiş.

Ayrıntıları yerine getirerek kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Kartondan kumaşla ay şeklinde sarkaç süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

 
 

kartondan-kumasla-ay-seklinde-sarkac-sus-yapmak

 

YÜN İPTEN PONPON PASPAS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım ponpon paspas, anlatımlı ponpon paspas ve kolay ponpon paspas yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir