KARTONDAN KUMAŞLA YUVARLAK KUTU YAPMAK

Kartondan kumaşla yuvarlak kutu yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde değerlendirebilirsiniz. Anlatımlı karton kumaş yuvarlak kutu çalışmasını yapıp keyifle kullanabilirsiniz. Kolayca yapıp içine lazımlık olarak kullanıp her şeyi koyabilirsiniz.

Çocuk odasında oyuncak torbası veya kutusu olarak da kullanabilirsiniz. Anlatımlı karton kutu çalışması olarak beğeneceğinizi umduğum bu güzel çalışmadan keyifle yararlanabilirsiniz. Şablonu ve nasıl yapılacağı resimli anlatımda detaylıca verilmiş.

 
 

Kısa sürede yapabilir ve sizde bu güzel çalışmayı evinizde kullanabilirsiniz. Kartondan kumaş kutu yapımı çalışmasının benzerleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka inceleyin. Anlatımlı çalışmayı sizde keyifle yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kartondan-kumasla-yuvarlak-kutu-yapmak

 

KARTONDAN MAKYAJ KUTUSU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton makyaj kutusu yapımı, karton makyaj takım kutusu ve kartondan kolay makyaj kutusu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir