KARTONDAN KUŞ EVİ YAPMAK

Kartondan kuş evi yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan el becerisi işini sizde sevip yapmak isteyeceksiniz. Evde minyatür işleriyle uğraşıyorsanız bu güzel kendin yap çalışmasını kısa sürede yapabilirsiniz. İster evinizde süs amaçlı yapıp kullanabilirsiniz.

İsterseniz de balkona veya bahçeye yapıp kuşların evlerine yerleşmelerini sağlayabilirsiniz. Ancak karton malzemesi ıslanınca bozulacağı için önerim balkonun yağış almayan kısımlarına sarkaç iple asmanız şeklinde olacaktır. Bu sayede hem balkonda güzel bir görünüme sahip olmuş olacak.

 
 

Hem de bu tür çalışmaları yaptığınızda çocuklarınız mutlu olmuş olacak. Hatta bu tarz çalışmaları yapıp satabilir ve para kazanarak kendinizi de mutlu edebilirsiniz. Turistik yerlerde yapıp sattığınızda inanılmaz paralar kazanabileceğinizi söylemek isterim. Kolay gelsin.

source : pinterest

kartondan-kus-evi-yapmak

 

SAMAN KAĞIDINDAN ÖRME SEPET YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıttan kase yapmak, kağıttan kutu yapmak ve kağıttan örme sepet yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir