KARTONDAN MAKET BEBEK ARABASI SÜSÜ YAPMAK

Kartondan maket bebek arabası süsü yapmak isteyenler olabilir diye paylaşmak istedim. Sanırım daha önce de benzer bir çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum. Bu güzel kendin yap çalışmasında kartondan çok güzel şık bir minyatür bebek arabası süsü yapmış olacaksınız.

Evinizde süs amaçlı kullanabilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Bebek bekleyen birilerine sürpriz hediye olarak da verebilirsiniz. Anlamlı bir hediye olacağını düşünüyorum. Bu tür küçük minyatür karton bebek araba figürleri ile evinizi de güzelleştirebilirsiniz.

Evde kolay yapılan minyatür bebek araba çalışmaları ile sizde kısa sürede el becerinizi arttırabilirsiniz. Kartondan maket bebek arabası yaparak süs olarak da kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kartondan-maket-bebek-arabasi-susu-yapmak

 

TAHTA ÇUBUKLA KOLAY TAKI KUTUSU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap takı kutusu hazırlamak, evde kolay takı kutusu hazırlamak ve karton kutudan takı kutusu yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir