KARTONDAN MAKET KUŞ KAFESİ YAPMAK

Kartondan maket kuş kafesi yapmak için paylaştığım bu güzel el becerisi isteyen kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve evinizde süs amacıyla kullanabilirsiniz. Bu tür karton süs çalışmaları yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz.

Kartondan maket kuş kafesi yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma sayesinde boş zamanlarınızı da değerlendirebilirsiniz.

Kolay yapılan karton maket kuş kafesi çalışması ile evinizde süs olarak çocuk odasına sarkaç süs şeklinde kullanabilirsiniz. Kolay yapılan süs maket kafes çalışması dışında benzer birçok çalışmayı da hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

 
 

kartondan-maket-kus-kafesi-yapmak

 

KAĞIT ÇİÇEK ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıt çiçek şablonları, kağıttan çiçek nasıl yapılır ve kağıttan çiçek şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir