KARTONDAN MAKET OYUNCAK UÇAK YAPMAK

Kartondan maket oyuncak uçak yapmak için paylaştığım bu eğlenceli çalışmayı özellikle çocuklarınız çok sevecek. Hatta bu güzel kendin yap çalışmasını yaparken başınızdan ayrılmayacaklar. Yapımı zor olmayan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve onları sevindirebilirsiniz.

Hiç zorlanmadan yapacağınız güzel çalışma sayesinde kartonu kestikten sonra kolay bulunur malzemelerle kısa sürede yapabilir ve hemen çocuklarınıza oynamaları için verebilirsiniz. Daha önce de kolay maket uçak yapımı ve kolay oyuncak uçak yapımı gibi değişik çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

 
 

Onlar da sanırsam hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaklar. İnceleyerek sizde çok güzel oyuncaklar yapabilir veya maket olarak süs niyetine de kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

kartondan-maket-oyuncak-ucak-yapmak

 

PARLAK TAŞLA FANUSTAN KASE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cam fanus değerlendirme, cam fanus süsleme ve cam fanustan kase yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir