KARTONDAN MAKET ŞATO YAPMAK

Kartondan maket şato yapmak için paylaştığım bu güzel ve kendin yap çalışmasını sizde evde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çocuklarınıza ve odalarına bu güzel karton şato oyuncak çalışmasını yapabilirsiniz. Kartondan maket yapmak için sitemizde çoğu kez güzel örnekler ve yapımı anlatılan çalışmalar paylaşmıştık.

Onları da inceleyebilirsiniz. Kartondan maket şato yapmak için paylaştığım aşamalı anlatımdan yararlanıp, şablonu çıkarttıktan sonra çocuklarınızla boyama işlemi kalıyor. Daha sonra yapıştırarak şatoyu ortaya çıkarabilirsiniz. Yapımı aslında kolay olan bu güzel oyuncak maket çalışmasını zorlanmadan yapabilir ve içine ışık aparatı da koyup, süsleyebilirsiniz.

 
 

Çocuk odasında bu tür maket çalışmaları süs olarak kullanabilirsiniz. Kartondan yapılan şato maket veya saray maket çalışmalarını buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-maket-sato-yapmak

 

YÜN İPTEN UZUN SAÇLI KUKLA BEBEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kukla bebek yapımı, kukla bebek nasıl yapılır ve yün ipten bebek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir