KARTONDAN MAKYAJ KUTUSU YAPMAK

Kartondan makyaj kutusu yapmak isteyen olur diye bu güzel kendin yap çalışmasını paylaşmak istedim. Kartondan yapılan kutu veya lazımlık çalışmalarını daha önce de paylaşmıştım. Onları da bulup inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan karton çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede kendinize işe yarar eşyalar yapabileceksiniz.

Kartondan makyaj sandığı yapıp kullanabilir veya çocuklarınıza oynamaları için oyuncak olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Evde karton değerlendirme çalışmaları ile kartondan yapılan birçok çalışmayı hemen bu yazımın altında da bulabileceksiniz.

 
 

Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Kolay yapılan karton çalışmaları ile hem de keyifli zamanlar geçirmiş olacaksınız. Şimdi sizleri bu güzel karton projesinin anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kartondan-makyaj-kutusu-yapmak

 

TENEKE KUTUDAN RENKLİ BANTLA AVİZE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay dekoratif avize yapmak, renkli bantla tenekeden avize yapımı ve teneke kutudan avize yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir