KARTONDAN MİNYATÜR ÇİT SAKSI YAPMAK

Kartondan minyatür çit saksı yapmak için paylaştığımız bu güzel ve keyifli çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı çalışma da aşamaları takip ederek sizde kartondan çit saksı modeli yapıp evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evinizdeki normal saksıların da dışına yapıp, görüntüsünü değiştirebilirsiniz.

Klasik görünümlü saksılardan sıkıldıysanız sizde bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Oyun gibi bu tür güzel çalışmalar gelir insana, hem vakit eğlenceli geçer. Hem de uğraş sonunda güzel bir şey yapıldığında insanın hoşuna gider.

 
 

İşte o çalışmalardan birisi olan bu güzel projeyi öneriyorum. Sizde evde zorlanmadan yapabilir ve yaparken mutlu olabilirsiniz. Yapımı gayet kolay olan çalışmayı kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Anlatımlı sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-minyatur-cit-saksi-yapmak

 

YENİ ÖRGÜ BAYAN BLUZ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü bayan bluz modelleri, örgü bayan hırka modelleri ve örgü bayan kazak modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir