KARTONDAN MİNYATÜR EL ARABA MAKETİ YAPMAK

Kartondan minyatür el araba maketi yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmasında adım adım ne yapmanız gerektiği ve şablonu nasıl kullanacağınız da yönergelerle gösterilmektedir.

Sizde kısa sürede kartondan bu güzel maket çalışmasını yapabilir ve evinizde yada iş yerinizde minyatür maket olarak sergileyebilirsiniz. Hatta bu tür çalışmaları yapmaya eliniz yatkınsa fazla fazla yapıp satabilir para kazanabilirsiniz.

 
 

Yada sevdiğiniz kişilere hediye edebilirsiniz. Minyatür maket işleri biraz sabır isteyen bir iştir. Yapanlar bilir. Yanlış bir şey yapıldığında geri dönüşü olmayabilir. Bu yüzden sakin ve boş zamanlarınızda yapmanızı öneririm. Bu güzel çalışmayı yaptığınızda bize örnek resimlerini atarsanız da sevinirim. Kolay gelsin.

kartondan-minyatur-el-araba-maketi-yapmak

 

TEL BÜKMEYLE MİNYATÜR KUŞ KAFES MAKETİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tel bükmeyle maket kuş kafesi, tel bükmeyle minyatür kafes yapmak ve tel bükmeyle minyatür kuş kafesi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir