KARTONDAN MİNYATÜR SICAK HAVA BALONU YAP

Kartondan minyatür sıcak hava balonu yapmak isteyenler olabilir diye paylaşmayı düşündüğüm bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. Kağıttan minyatür balon yapıp sarkaç süs olarak çocuk odasında kullanabilirsiniz. Altta şablonu da yer alan çalışmayı çıktı alıp, A3 veya A4 kağıttan yapmaya başlayabilirsiniz.

Sarkaç süs olarak yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Çocukların odasına sarkaç balon süs olarak da yapmayı ve kullanmayı düşünebilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışma gerçeğine çok benzediği için astığınız yerde çok güzel bir görüntü de verecektir.

Bu tür sarkaç karton süs çalışmalarının detaylı anlatımlarını daha önceden de bulup paylaşmıştım. Onları da mutlaka incelemelisiniz. Detaylı anlatımlarından yararlanarak sizde harika çalışmalar yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kartondan-minyatur-sicak-hava-balonu-yap

 

KARTONDAN KOLAY KUTU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kağıttan kutu, anlatımlı karton kutu yapılışı ve kağıt kutu yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir