KARTONDAN ÖRGÜ KASE SEPET YAPIMI

Kartondan örgü kase sepet yapımı arayanlar olabilir diye bu güzel ve değişik çalışmayı paylaşmak istedim. Sizde evinizde bu tür çalışmalar yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması hem kolay. Hemde kısa sürede yapılabilmektedir. Anlatımlı kase çalışmaları sayesinde sizde çok güzel çalışmalar yapabilir ve evde keyifle kullanabilirsiniz.

Kartondan yapay kase yapmak veya kartondan örgü tepsi yapmak gibi ilginç çalışmaları daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kolay yapılan kartondan eşya çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem yapımı kolay. Hem de kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Tek dikkat edilmesi gereken şey suyla temasının olmamasıdır. Kolay gelsin.

 
 

kartondan-orgu-kase-sepet-yapimi

 

BEYAZ KAĞITTAN HASIR SEPET ÖRMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kağıt örgü sepet, beyaz kağıttan hasır sepet yapımı ve gazete kağıtlarından sepet örmek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir