KARTONDAN OYUNCAK MAKET KUŞ YAPMAK

Kartondan oyuncak maket kuş yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde seveceksiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmasında aşamalar tek tek gösterilmiş. Kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay yapılan karton oyuncak maket çalışmalarını hemen bu yazımızın altında da görebilirsiniz. Onlarda güzel ve kolay yapılıyor.

Kısa sürede çocuklarınızla bu güzel okul öncesi karton oyuncak veya maket çalışmasını yapmalısınız. Çocukların hoşuna gidecek bu tür maket oyuncak kuş çalışmaları veya kağıttan kuş yapma çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz.

 
 

Kolay kuş nasıl çizilir veya kuş oyuncak yapmak için karton yerine daha neler kullanılır sitemizde hepsi yer alıyor. Tüm çalışmalara ulaşabilir ve çocuklarınızla keyifle yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kartondan yapılan kuş maket oyuncak çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

kartondan-oyuncak-maket-kus-yapmak

 

32 ADET DEĞİŞİK ÖRGÜ PATİK ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 32 tane örgü patik, anlatımlı patik çalışmaları ve değişik patik örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir