KARTONDAN PALYAÇO PUZZLE YAPMAK

Kartondan palyaço puzzle yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını bilgisayarınızdan çıktı aldıktan sonra çocuklarınıza hem boyama hem de puzzle çalışması olarak takdim edebilirsiniz. Sitemizde buna benzer birçok kez puzzle yani yapboz resimlerinin şablonlarını paylaşmıştık.

Bu yazımda da yine sizlere çocuklarınızı mutlu edeceğiniz palyaço resim boyama şablonu olarak kullanabileceğiniz veya puzzle olarak kullanabileceğiniz çok güzel eğlenceli bir örnek paylaştım. Benzer örnekler hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde hiç zorlanmadan sadece çıktısını alıp, çocuklarınıza boyama kitabı olarak yapabilirsiniz. Yada kesip, puzzle parçaları şeklinde kartondan hazırlayıp onlara el becerisi ve zihin gelişimleri için güzel bir zeka oyunu da hazırlamış olursunuz.

Bu tür çalışmalar her zaman çocuk gelişimi için önemli olmuştur. Hem eğitimleri hem de becerilerinin artmasına vesile olan bu güzel çalışmaları sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz.

 
 

Sitemizdeki çocuklar için paylaştığımız tüm çalışmaları mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli örneğin şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-palyaco-puzzle-yapmak

 

KURDELE KUMAŞINDAN TOMURCUK ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kurdele kumaş çiçeği, kurdele kumaşından çiçek yapmak ve kurdele kumaşından gül yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir