KARTONDAN RESİM ÇERÇEVESİ YAPMAK

Kartondan resim çerçevesi yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını basitçe yapabileceksiniz. Anlatımından yararlanarak kısa sürede çok güzel desenli veya kumaştan harika resim albümü veya resim çerçeveleri yapabilirsiniz. Yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı yapılan resim albümü veya karton resimlik çalışmaları ile boş vakitlerinizi de değerlendirebilirsiniz. Kartondan resim albümü yapmak için daha önce de benzer çalışmaların anlatımlarını paylaşmıştık. Onları da bu yazımın altında bulacak ve mutlaka incelemenizi istiyorum.

Gerçekten kartondan çok güzel şeylerin yapıldığını görebilirsiniz. Anlatımlı resim albümü çalışması sayesinde sizde çocuklarınızın veya sevdiklerinizin resimlerini bu güzel resimlik içine yerleştirip evinizde dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kartondan-resim-cercevesi-yapmak

 

İNCİR YAPRAĞINDAN TAŞ KALIBI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. incir yaprağından kalıp yapmak, incir yaprağıyla taş kalıbı hazırlamak ve incir yaprak desenli taş kalıp hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir