KARTONDAN SAMAN İPLE PÜSKÜL YAPMAK

Kartondan saman iple püskül yapmak için paylaştığımız bu güzel adımları uygulayarak sizde kısa sürede püskül anahtarlık veya benzeri çalışmalar yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak kolayca yapıp hemen kullanmaya başlayacağınız bu güzel örnekteki gibi fikri siz kendiniz de geliştirebilirsiniz.

Kartondan iple püskül yapmak için paylaştığım çalışma da ne yapmanız gerektiği adım adım belirtilmiş. Kısa sürede yapıp hemen kullanabilirsiniz. Bu tür püskül çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Sitemizi takip ediyorsanız o çalışmaları da hatırlayacaksınız.

 
 

Hatta benzer yazılar şeklinde altta da karşınıza çıkacaklar. Onları da inceleyebilir ve öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Kartondan saman iple püskül nasıl yapılır diyorsanız tarif şöyle ;

kartondan-saman-iple-puskul-yapmak

 

TÜL KUMAŞTAN PONPON YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tül kumaşı ponpona çevirme, tül kumaşla ponpon yapımı ve tülden kolay ponpon yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir