KARTONDAN SARKAÇ TOPAÇ YAPMAK

Kartondan sarkaç topaç yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Eskiden topaç oyuncaklar vardı. Şimdi artık teknolojik oyuncaklar bile çocukları mutlu etmiyor. Ancak eskiden az oyuncak seçeneği olması bile bizleri mutlu edebiliyordu.

Bu tür karton oyuncak sarkaç süs veya oyuncak topaçların yüzüne artık yeni nesil çocuklar pek bakmaz. Ancak eskiler bilir. Bu tür topaç oyuncak veya sarkaç süsleri evimizde bulundururduk. Hatta satılırdı. Ancak günümüzde ne yapan ne de satan yok.

Bu yüzden hem nostalji olması hem de eskilere gitmek adına bu güzel sarkaç süs çalışmasını paylaşmak istedim. Kartondan yapımını gösteren çalışmayı sizde boş bir vaktinizde yapabilirsiniz. Detaylı anlatımı bulunan çalışmayı kartondan veya değişik malzemelerden yapabilirsiniz.

Karton sarkaç topaç süs yaparak evinizde kullanabilirsiniz. Çocuk odasına koyabilirsiniz. Renkli olarak yapabilir ve çocuk odasına ışıkta parlamasını sağlayacağınız güzel bir sarkaç süs haline de getirebilirsiniz.

 
 

Bu tür çalışmaları farklı renklerle yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-sarkac-topac-yapmak

 

ORİGAMİ KEDİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 3 boyutlu kedi yapmak, kağıt katlama kedi yapmak ve kağıttan kedi nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir