KARTONDAN SİHİRBAZ ŞAPKASI YAPMAK

Kartondan sihirbaz şapkası yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çocuklarınızı mutlu edecek güzel oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz. Daha önce çocuklar için kartondan kral tacı yapmak gibi değişik çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

Onlar da zaten hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Kartondan yapılan şapka şablonlarını sitemizde bolca bulabilir ve onları da nasıl yapıldıklarını öğrenip, kısa sürede çocuklarınızı mutlu etmek için yapabilirsiniz.

Anlatımlı karton şablon çalışmaları hem eğlencelidir. Hem de boş zamanlarınızı bu tür oyuncak çalışmaları ile geçirerek çocuklarınıza zaman ayırmış olursunuz. Şimdi anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kartondan-sihirbaz-sapkasi-yapmak

 

YÜN İPTEN PONPON PASPAS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım ponpon paspas, anlatımlı ponpon paspas ve kolay ponpon paspas yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir