KARTONDAN SÜSLÜ ZARF YAPMAK

Kartondan süslü zarf yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı seveceğinizi düşünüyorum. Ben şahsen hem denemek istedim.

Hem de bu tür çalışmalar sayesinde sevdiklerimize hediye mesaj veya küçük sürprizleri bu tür hediye paketleri ile yapabiliriz.

Kartondan hediye paketi yapmak için resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde çok güzel çalışmalar yapabilir ve yaparken de eğlenebilirsiniz. Kartondan sürpriz paket yapmak için anlatımlı resimde şablon halinde paylaşılmış.

Bu sayede adımları takip ederek karton hediye paketleri veya zarfları yapabilirsiniz. Kitap kaplığı kullanırsanız hem daha güzel ve eğlenceli zarf paketleri yapmış olursunuz.

Renkli el işi kağıdı veya renkli fon kağıdından hediye zarflar yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları çocuklarınızla birlikte yaparak, onların da el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz. Kartondan süslü zarf yapmak için çalışma ise şöyle ;

 
 

kartondan-suslu-zarf-yapmak

source

 

KOLAY HEDİYE PAKETİ ŞABLONLARI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit hediye paketi şablonları, hediye kutusu şablon örnekleri ve hediye kutusu şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir