KARTONLA KUMAŞTAN KEDİ ÇADIRI YAPMAK

Kartonla kumaştan kedi çadırı yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu güzel çalışma sayesinde sizde kendin yap projesini evinizde kolayca yapıp kedinize veya köpeğinize güzel bir çadır yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Onlar da fikir olarak altta yazıların hemen altından karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka inceleyin. Beğendiğiniz çalışmalar olacaktır. Bu güzel çalışma da karton şablon ve kumaş parçaları kullanılarak üçgen kedi çadırı yapımıyla ilgili güzel bir anlatım yer alıyor. Kolaylıkla yapabilir ve kısa sürede yaptığınız kedi çadır çalışmasını evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

 
 

Kolay kedi çadırı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde sevecek ve yapıp hemen kullanmak isteyeceksiniz. Anlatımlı kedi çadırı sayesinde sizde evinizdeki dostlarınıza kendilerine ait özel alanlar yapmış olacaksınız. Kolay gelsin.

source : pinterest

kartonla-kumastan-kedi-cadiri-yapmak

 

KARTON KOLİDEN KEDİ EVİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton kedi evi yapmak, karton kedi yatağı yapmak ve karton kedi yuvası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir