KAUÇUK DERİDEN KOLAY EV TERLİĞİ YAPMAK

Evde kolay terlik yapmak için daha önce de birçok kez güzel terlik yapmakla ilgili anlatımlı resimler ve videolar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kauçuk deriden kolay ev terliği yapmak için resimli anlatımlar paylaştım.

Sizde evde zorlanmadan kolay bir şekilde resimli anlatımdan yararlanarak kendinize veya sevdiklerinize güzel ev terlik modelleri yapabilirsiniz. Evde kolay terlik yapmak için hemen bu yazımın altında benzer çalışmaların resimli anlatımlarını ve anlatımlı videolarını bulabilirsiniz.

Kauçuk deriden terlik nasıl yapılır diyenler için paylaştığım resimli anlatımda önce şablonu ortaya çıkarmanız gerekiyor. Daha sonra kıvrım tekniği ile kauçuk deriden terliği birbirine geçirip, tutkalla veya iğne iplik yöntemi ile birleşimini sağlayabilirsiniz.

Değişik renkler veya malzemeler kullanarak ev terlik modeli yapmak için değişik fikirler deneyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay deriden terlik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kaucuk-deriden-kolay-ev-terligi-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7348.html

 

ESKİ HAVLUDAN SARKAÇ KAR SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski havludan kar şeklinde sarkaç, evde kumaştan kolay kar sarkaç yap ve havlu kumaşından sarkaç kar süs hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir