KEÇE BALIK OYUNCAK YAPMAK

Keçe balık oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde seveceksiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede keçeden güzel kendin yap çalışmaları yapabileceksiniz. Keçe balık süs yapıp çocuk odasına sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Dilerseniz büyük boyutlu yapıp keçe balık oyuncak yapıp çocuklarınızı da sevindirebilirsiniz. Evde keçeden balık oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde çocuklarınıza yapmalısınız. İster süs olarak evde kullanın. İsterseniz de oyuncak olarak yapın.

Keçeden oyuncak balık yapmak için altta yer alan anlatımdan ve şablondan yararlanabilirsiniz. Kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak isteyenlerdenseniz sitemizdeki diğer tüm kolay yapılan oyuncak çalışmalarının da anlatımlarından yararlanmalısınız. Hemen bu yazımın altında da benzer birçok keçe oyuncak modeli çalışmalarına ulaşacaksınız. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kece-balik-oyuncak-yapmak

 

KARTON SARKAÇ NOEL BABA ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton noel baba oyuncağı, karton noel baba sarkacı yapmak ve kartondan sarkaç noel baba hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir