KEÇE CİVCİV ŞABLONU

Keçe civciv şablonu olarak bu güzel çalışmayı paylaştım. Ancak görünüşte biraz ördeğe de benzettim. Keçeden ördek oyuncak yapmak veya keçe civciv oyuncak yapımında kullanabilirsiniz. Keçe şablonlarını sitemizde daha önce de çokça kez paylaşmıştık.

Anlatımlı keçe oyuncak çalışmaları sayesinde sizde çok güzel süs çalışmaları veya çocukları mutlu edecek eşyalar yapabilirsiniz. Keçeden yapılan oyuncaklar veya keçeden neler yapılır diyorsanız sitemizdeki keçe çalışmalarına mutlaka göz atmanızı öneririm. Keçeyle yapılan birçok çalışmaya sitemizde daha önceleri çokça kez yer vermiştik.

 
 

Hatta hepsinin eğitimli yanı ve resimli anlatımları da bulunuyor. Kolayca yapmasını öğrenebilir ve sizde kısa sürede çok güzel eğlenceli oyuncaklar ortaya çıkarabilirsiniz. Keçeden civciv oyuncak yapmak gibi değişik çalışmaları sitemizde çokça görebilir ve keyifle yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

kece-civciv-sablonu

 

YENİ ÖRGÜ YELEK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım örgü yelek yap, anlatımlı örgü yelek modeli yapmak ve değişik örgü modeli yelekler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir