KEÇE OYUNCAK GEYİK YAPMAK

Keçe oyuncak geyik yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Keçeden hayvan süs yapımıyla ilgileniyorsanız ve şablon arıyorsanız doğru yerdesiniz. Keçeden oyuncak geyik yapıp süs olarak da evinizde kullanabilirsiniz.

Anlatımlı keçe çalışmalarını sitemizde daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Onların da yapımı kolay ve yine anlatımlı şablonları yer alıyor. Bu tür çalışmaları yaparak para kazanabilir veya sevdiğiniz kişilere hediye olarak da verebilirsiniz.

Kolay yapılan keçe oyuncak geyik veya keçeden hayvan figürleri yapmayla ilgili birçok benzer paylaşımı sitemizde bulabilirsiniz. Detaylı anlatımlarından yararlanarak kısa sürede yapımını öğrenebilir ve bu işi kendinize bir hobi haline getirebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kece-oyuncak-geyik-yapmak

 

KEÇE PENGUEN OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı keçe penguen, keçe penguen nasıl yapılır ve keçe penguen yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir