KEÇE PENGUEN OYUNCAK YAPMAK

Keçe penguen oyuncak yapmak için paylaştığımız bu güzel anlatımlı çalışmayı sizde keyifle yapacaksınız. Öğretici yanı sayesinde kısa sürede keçeden oyuncak penguen yapıp süs olarak kullanabilir veya çocuk odasına sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Oyuncak yapmak için en çok kullanılan malzemelerin başında keçe geliyor. Çünkü keçe ile her türlü şekli verebilir ve kat kat yapıp değişik hayvan motif veya oyuncak modelleri yapabilirsiniz. Keçeden yapılan oyuncak örneklerine bu yazımızın altından bolca ulaşacaksınız.

Anlatımlı keçe penguen örneği ile sizde süs niyetli bu güzel çalışmayı zorlanmadan anlatımdan yararlanarak yapabileceksiniz. Çocuklarınıza oynayacakları oyuncak veya buzdolabına magnet süs olarak da bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

source : pinterest

kece-penguen-oyuncak-yapmak

 

KEÇE MAVİ GÜL SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe mavi çiçek nasıl yapılır, keçe mavi çiçek yapımı ve keçe mavi gül nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir