KEÇEDEN ANLATIMLI ÇİÇEK YAPIMI

Keçeden anlatımlı çiçek yapımı çalışmasının detaylı anlatımı sayesinde sizde kısa sürede bu güzel kendin yap çalışmasını yapabilirsiniz. Adım adım keçe çiçek çalışması sayesinde evinizde süs veya yapıp satabileceğiniz bir ürün olduğunu söylemek isterim.

Anlatımlı keçe çalışmalarını hemen bu yazımın altında da fazlaca bulacaksınız. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Keçeden anlatımlı harika çiçekler yapabilir ve süs amaçlı evinizde kullanabilirsiniz.

Keçeden anlatımlı çiçek yapmak için adım adım öğretici kolay yapılan anlatımla sizde çok güzel keçe gül veya keçe çiçek çalışmaları yapmaya başlayabilirsiniz. Şimdi sizleri hem malzeme hem de anlatımı gösterilen çalışma ile baş başa bırakıyorum. Takıldığınız bir yer olursa yorum bırakın. Kolay gelsin.

 
 

keceden-anlatimli-cicek-yapimi

 

KARTON ÇİLEK HEDİYE KUTUSU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çilek karton hediye paketi, çilek şeklinde hediye kutusu ve karton çilek hediye kutu şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir