Keçeden Basit Lastik Toka Yapmak

Evde kolay toka yapmak isteyenler için bu yazımda güzel bir resimli anlatım paylaştım. Aşamalarını göreceğiniz lastik toka yapımını keçe veya benzer bir kumaş malzemesi ile yapabilirsiniz.

Keçeden toka yapmak için daha önce de benzer birçok çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Sitemizde yer alan ” Keçe ” ve ” Takı Tasarım ” bölümlerinde bu tür güzel toka çalışmalarının yapımını anlatan resimli anlatım ve anlatımlı video paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere çok kolay bir şekilde yapabileceğiniz ve elbiselerinize kombin olarak da kullanabileceğiniz keçe lastik toka modeli yapmak için resimli anlatım paylaştım.

 
 

Keçeden kalıp çıkarttıktan sonra lastik toka çalışmasını kısa sürede tamamlayabilir ve her türlü elbisenizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Evde kolay keçeden lastik toka yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

keceden-basit-lastik-toka-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7497.html

 

Evde Kolay Makrome Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay makrome bileklik yap, makrome arkadaş bilekliği yap ve makrome arkadaş bileklik modeli yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir