KEÇEDEN İÇ İÇE GEÇMELİ KALP SÜS

Keçeden iç içe geçmeli kalp süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Keçeden önce iki zıt renkle kalp şablonu oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra resimli anlatımda görüldüğü gibi kertikler oluşturup, iç içe geçirmeniz yeterli olacaktır.

Keçeden iç içe geçmeli kalp şeklinde süs yaparak sizde kullanmaya başlayabilirsiniz. İp bağlayabilir ve sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Kolay yapılan süs çalışmalarını daha önce de sitemizde çoğu kez paylaşmıştık.

Onları da keyifle kullanabilir ve evinizde boş vakitlerinizde yapabilirsiniz. Kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı süs çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem el becerilerimiz gelişmiş oluyor. Hem de keyifli zaman geçirmemize vesile oluyorlar. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

keceden-ic-ice-gecmeli-kalp-sus

 

İPTEN ÖRGÜ KOLYE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ip örgü bileklik yapımı, ip örgü kolye nasıl yapılır ve ip örgü kolye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir