KEÇEDEN KAKTÜS ÇİÇEK YAPMAK

Keçeden kaktüs çiçek yapmak için paylaştığımız bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan keçe çalışmalarını kendin yap kategorimizde bolca bulabilirsiniz. Keçe kaktüs süs çiçek yapıp evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı kaktüs keçe çiçek çalışmasını toplu iğne tutacağı olarak da kullanabilirsiniz.

Dilerseniz süs olarak evinizde kullanabilir yada sevdiğiniz kişilere hediye olarak da verebilirsiniz. Bu aynı çalışmanın yeşil olanını paylaştığımı hatırlıyorum. Onda da yine böyle kalıp ve anlatım yer alıyordu. Hemen bu içeriğin altında karşınıza mutlaka çıkacaktır.

 
 

Onu da incelemenizi ve seveceğinizi düşünüyorum. Keçeden yapay kaktüs çiçek yaparak evinizde süs niyetine de kullanabilirsiniz. Anlatımlı keçe çiçek çalışmalarını sitemizde bolca bulabilir ve hepsinin yapımından yararlanmaya hızlıca başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

keceden-kaktus-cicek-yapmak

 

GAZETE KIVIRARAK ÖRGÜ SEPET YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. gazete kıvırarak sepet yapımı, gazete kıvırmayla sepet yapmak ve gazeteden örgü sepet hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir